Ansamblis CLASSIC+ - tai unikalios sudėties kvartetas: sopranas, akordeonas, arfa ir fortepijonas. Nuo įkūrimo 2017 m. yra surengęs pasirodymų įvairiose Lietuvos koncertų salėse. Ansamblio koncertai buvo įtraukti į festivalių „Tarptautinis akordeono festivalis“, „Baterija“, „Kultūros naktis“ programas. Repertuarą sudaro specialiai atlikėjoms sukurti bei klasikiniai aranžuoti kūriniai. 2020 m. ansamblio narės gavo Lietuvos kultūros tarybos finansavimą Lietuvos moterų kompozitorių programos „Sukurk mane“ paruošimui. Ją muzikės pristatė 2021 m. vasario mėn. Unikali ansamblio CLASSIC+ sudėtis suteikia galimybę eksperimentuoti tiek klasikos, tiek šiuolaikinėje muzikoje išnaudojant plačias instrumentų galimybes.
Apie ansamblio CLASSIC+ atlikėjas:
Operos solistė Julija Karaliūnaitė kuria vaidmenis Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatre. Taip pat dalyvavo Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro stažuotojų programoje. Solistė yra ne vieno konsurso laureatė ir diplomantė. Dainininkė yra dalyvavusi įvairiuose festivaliuose – Pažaislio, Druskomanija, NOA, Ultima (Oslas). Buvo surengusi rečitalį Kopenhagoje. Taip pat yra dainavusi Švedijos, Norvegijos, Latvijos scenose. Yra pakviesta dalyvauti Jeruzalės vasaros operos festivalyje. Atlikėja savo kūrybiniame kelyje nemažai dėmesio skiria šiuolaikinei muzikai, dalyvauja šiuolaikinės muzikos festivaliuose, yra sukūrusi vaidmenų kompozitorių O. Narbutaitės, R. Šerkšnytės, S. Mickio, L. Paulauskio, A. Navicko, G. Holloway operose, yra atlikusi kompozitoriaus G. Gelgoto premjerinių kūrinių. Ji, be to, dalyvauja Estijos, Švedijos, Norvegijos ir Lietuvos šiuolaikinės muzikos projekte NB8 ART.
Akordeonininkė Agnė Dūkštaitė – baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, stažavosi San Sebastiano muzikos akademijoje (Ispanijoje). Atlikėja yra prestižinių tarptautinių ir respublikinių konkursų Italijoje, Vokietijoje, Ukrainoje, Latvijoje bei Lietuvoje nugalėtoja. Surengė koncertus Norvegijoje, Lenkijoje bei Latvijoje.
Arfininkė Viktorija Smailytė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Italijoje bei Norvegijoje. Dalyvavo įvairiuose festivaliuose ir kamerinės muzikos koncertuose Stokholme, Osle, Belforte. Grojo 20-ies arfų orkestre Ventaglio d'Arpe (Italija). Šiuo metu dirba Kauno simfoniniame orkestre ir Kauno muzikiniame teatre. Taip pat dalyvauja Estijos, Švedijos, Norvegijos ir Lietuvos šiuolaikinės muzikos projekte NB8 ART.
Pianistė Simona Zbarauskaitė baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Nuolat dalyvauja kultūros ir meno festivaliuose bei inicijuoja įvairius projektus, meno performansus, edukacines veiklas, koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo metu dirba Lietuvos valstybiniame simfoniniame orkestre. Taip pat dalyvauja Estijos, Švedijos, Norvegijos ir Lietuvos šiuolaikinės muzikos projekte NB8 ART.
„Sukurk mane“ daina sopranui, arfai, akordeonui ir fortepijonui, 2018 m.;
„Ištiesk man ranką“ daina sopranui ir arfai, 2015 m.;
„Bizonai“ sopranui, arfai, akordeonui ir fortepijonui, 2020 m.;
„Baltos avies bliuzas“ arfai, 2015 m.;
„Ghost thoughts“ sopranui, arfai, akordeonui ir fortepijonui, 2021 m.;
daina sopranui, arfai, akordeonui ir fortepijonui, 2021 m.
daina sopranui, arfai, akordeonui ir fortepijonui, 2021 m.;
„Vilties aitvaras“ akordeonui;
„Į dangų“ aranžuotė balsui ir arfai, 2008;
„Dabar“ sopranui, arfai, akordeonui ir fortepijonui, 2014.
daina sopranui, arfai, akordeonui ir fortepijonui, 2021 m.;
„Lumised joulud“ arfai;
„Vasaras mūzika“ fortepijonui;
„One Night of Passion“ arfai ir akordeonui;
„Hours“ fortepijonui;
„Variations for the Healing of Arinushka“ fortepijonui;
Manon Lescaut arija „In quelle trine morbide“ iš operos „Manon Lescaut“ aranžuotė sopranui, arfai, akordeonui ir fortepijonui;
Adriana Lecouvreur arija „Ecco respiro appena.. Io son l‘umile ancella“ iš operos „Adriana Lecouvreur“ aranžuotė sopranui, arfai, akordeonui ir fortepijonui;
„Ave Maria“ aranžuotė sopranui, arfai, akordeonui ir fortepijonui;
„Granada“ aranžuotė sopranui, arfai ir fortepijonui;
„Core n‘grato“ aranžuotė sopranui, arfai ir fortepijonui;
Džiuljetos arija „Eccomi in lieta vesta... Oh quante volte“ iš operos „Kapulečiai ir Montekiai“ aranžuotė sopranui, arfai ir fortepijonui;
Undinės arija „Měsíčku na nebi hlubokém“ iš operos „Undinė“ aranžuotė sopranui, arfai ir fortepijonui.